Start
WYCIECZKA I DZIEŃ SPORTU PDF Drukuj

DZIEŃ SPORTU

Z okazji Dnia Dziecka w naszej placówce zorganizowany został Dzień Sportu. Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach i zabawach ruchowych. Było malowanie twarzy, pieczenie kiełbasek, słodki poczęstunek a to wszystko w radosnej i wspaniałej atmosferze.

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW – ŻORY –OSINY

Dnia 10 czerwca 2019 roku Nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Żor gdzie brały udział w warsztatach pt. ,,Noc Świętojańska”. W czasie warsztatów dzieci poznały wszystkie zwyczaje związane z tą tajemniczą przypadająca tylko raz w roku nocą. Miały możliwość stworzenia swoich własnych wianków oraz szukania kwiatu paproci.

[ GALERIA ]

 

Sondy

Czy szkołe można polubić?
 

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 551
Zakładki : 27
Odsłon : 6760046
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego w Knurowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © ZSP Knurow    
Designed by Templatka.pl

R3D Floater