Start
W karnawale PDF Drukuj

,,W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.”

W dniu 10.01.2018 roku w Miejskim Przedszkolu nr 5 w Knurowie odbył się coroczny tradycyjny BAL PRZEBIERAŃCÓW. Dla  przedszkolaków to dzień niezwykły to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą wiele radości. Już od rana w sali pojawiały się kolorowe postacie z bajek, policjanci, motylki i wiele różnych ciekawych strojów. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w wielu zabawach ruchowych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo a uśmiechy nie znikały z twarzy.

[ Galeria ]

Materiał: Alicja Kluza

 

Sondy

Czy szkołe można polubić?
 

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 551
Zakładki : 27
Odsłon : 6417433
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego w Knurowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © ZSP Knurow    
Designed by Templatka.pl

R3D Floater