Start
Dzień Otwarty Trójki PDF Drukuj

Sukcesem artystycznym naszych uczniów W sobotę 5 marca br. odbył się” Dzień Otwarty Trójki”. Zaproszeni goście nas nie zawiedli. Byli wśród nich: przedstawiciel Rady Miasta Pana Jan Furgoł, członkowie Rady Rodziców, Rodzice uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Pięknie udekorowana świetlica była wypełniona po brzegi. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności: śpiewali, tańczyli, recytowali wiersze, grali na instrumentach. Owacjom nie było końca. Po przedstawieniu Rodzice zwiedzali szkołę, zapoznali się z prezentacją multimedialną, pracami plastycznymi uczniów, porozmawiali z nauczycielami naszej „Trójki”. Następnie odbyło się krótkie spotkanie z przyszłym wychowawcą klasy pierwszej oraz dyrekcją szkoły.

 Galeria [ zobacz ]

 

Sondy

Czy szkołe można polubić?
 

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 551
Zakładki : 27
Odsłon : 6760089
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego w Knurowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © ZSP Knurow    
Designed by Templatka.pl

R3D Floater