Start
Karnawałowo w naszym zespole PDF Drukuj

Karnawałowo w „3” i „5” czyli w naszym zespole !

We wtorek 11.01.2011 roku w naszej placówce na świetlicy  odbył się bal karnawałowy. Najpierw przedszkolaki zaczęły swoja zabawę. Wśród dzieci znalazły się min. „pszczółki, rycerze, wojownicy, super bohaterowie z bajek i księżniczki. Panie z przedszkola przygotowały super zabawy i konkursy. Następnie na świetlicę przyszli uczniowie klas I-III a po nich klasy IV-VI. Dzieci bawiły się wspaniale. Niektórych nie dało się rozpoznać, bo tak fantastycznie byli przebrani. Tego dnia nasz Zespół Szkolno – Przedszkolny przeniósł się w niesamowity baśniowy świat. Gratulujemy dzieciom i Rodzicom świetnych pomysłów na przebranie. Nie można tez zapomnieć o naszych niezastąpionych DJ i fotografie – Panu Krzysztofie Jojko – dziękujemy za pomoc !!!
Galeria [ zobacz ]

Emilka Błaszczyk

 

Sondy

Czy szkołe można polubić?
 

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 551
Zakładki : 27
Odsłon : 6760055
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego w Knurowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © ZSP Knurow    
Designed by Templatka.pl

R3D Floater