Start
Relacja z dostarczenia szlachetnej paczki PDF Drukuj
Relacja wolontariuszy z dostarczenia szlachetnej paczki i rozpakowania jej przez rodzinę

„Pani Brygida otworzyła nam drzwi z uśmiechem na ustach, po czym wpuściła nas do środka z paczkami. Paczki zajęły cały pokój dzieci. Maluchy przybiegły z dworu całe ze śniegu, nie wierząc, że te wszystkie paczki zanosimy właśnie do ich mieszkania. Po chwili rozebrane przez matkę dzieci zaczęły rozpakowywać prezenty. Życzliwy pan ze Straży Miejskiej pomagał radośnie otwierać sklejone kartony. Gdy dzieci wyjmowały rzeczy zwarte w paczce, matka ze łzami w oczach kilkakrotnie dziękowała. Po chwili syn pani Brygidy zaczął bawić się samochodami. Rodzina bardzo cieszyła się z każdej zawartej rzeczy w paczce”.
Słowa rodziny do darczyńców:
Ja wraz z dziećmi chciałabym serdecznie podziękować za te wspaniałe dary - bardzo się cieszę, że są tacy szlachetni ludzie. Z całego serca dziękujemy i życzymy zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, a dzięki Państwa hojności my również te świętą spędzimy we wspaniałej atmosferze.”

 

Sondy

Czy szkołe można polubić?
 

Statystyka

Użytkowników : 2
Artykułów : 551
Zakładki : 27
Odsłon : 6760022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Feliksa Michalskiego w Knurowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © ZSP Knurow    
Designed by Templatka.pl

R3D Floater